Portfólio služieb

Naše foto štúdio sa zameriava na rôzne formy fotografickej tvorby. Prevažne reklamná, eventová a produktová fotografia. Tvoríme foto do reklamných materiálov, katalógov, na billboardy, zamerané na propagáciu klientov. Výborné referencie máme v oblasti svadobnej fotografie ktorej súčasťou je tvorba originálnych foto-kníh a multimediálnych prezentácií z nafotených materiálov. V našom portfóliu je aj rodinná a portrétna fotografia, umelecký akt, modeling, tvorba foto-bookov. Rodinné, portrétne či glamour-akt fotenie môžete darovať Vašim blízkym aj vo forme darčekovej poukážky. Súčasťou nášho tímu sú vizážisti, takže ku každému fotografovaniu je možné doobjednať líčenie a úpravu vlasov. Fotografické služby poskytujeme po osobnom stretnutí a dohodnutí podrobností o zákazke. Fotografické práce vykonávame na základe podpísanej objednávky a po zaplatení zálohovej platby. Zvyšná časť sumy je splatná pri odovzdaní práce. Na vybrané produkty robíme pravidelné akcie. Takisto poskytujeme množstevné zľavy a zľavové poukážky. V prípade uverejnenia našich fotografií v médiách, na verejných portáloch a pod. vyžadujeme uvedenie mena autora fotografií – na základe zákona o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom.

Všetky fotografie na tejto stránke sú majetkom Fotoštúdia Roman Skyba a je zakázané ich kopírovanie a šírenie bez súhlasu autora.

Ďalšie foto-služby

+Grafické služby a retušovanie
Úprava vybraných fotografií, aj vami dodaných – napr. fotomontáže, retušovanie tváre, oprava starých poškodených fotografií (digitalizovanie) a pod.
+Návrh a výroba tlačovín (letáky, bannery, billboardy a iné.)
Zabezpečíme grafický návrh a tlač – od letákov, reklamných bannerov až po veľkoplošnú tlač (billboardy) v dobrej kvalite za primerané ceny.
+Tlač fotografií na vašom podujatí
Naše prenosné foto-štúdio 1 až 3 m šírky s nekonečným pozadím a v rôznych farbách, nainštalujeme priamo na vašom podujatí, reklamnej akcii, pracovnom stretnutí, oslave či firemnom večierku. Fotografie vytlačíme na mieste na atramentovej alebo výkonnej termo-sublimačnej tlačiarani. Možnosť okamžitého tlačenia fotografií aj z vašich fotoaparátov, tabletov či mobilných telefónov cez bluetooth.
+Výroba foto-kníh a foto-kalendárov
Prepracované fotoknihy na kvalitnom papieri z vašich fotiek. Kalendáre s vašimi fotografiami skrášlia vaše pracovné prostredie alebo domácnosť.
+Štúdiové svietenie zábleskami
Profesionálne nasvietime vašu fotoscénu v prípade, ak nemáte možnosti alebo skúsenosti so štúdiovým svietením.
+Vizáž a poradenstvo
Profesionálne líčenie pred a počas fotenia.
+Fotokurzy a poradenstvo
Naučíme vás obsluhovať vašu fototechniku aby ste maximálne využili jej možnosti. Fotokurzy zamerané na rôzne techniky a témy fotografie (portrét, produktová fotografia, umelecký akt a iné.)
+Videoslužby
Kompletný servis video-služieb – videoklipy, svadby, stužkové, promócie, reklamné a dokumentárne video-záznamy. Digitalizovanie – prepisy všetkých typov audio a video pások na CD a DVD, vrátane LP platní.

Prenájom ateliéru a iné služby

Prenájom foto ateliéru 20,- EUR/hodina (každá ďalšia hodina 12,- Eur)

Fotografom ponúkame prenájom fotoštúdia a zábleskovej techniky upevnenej na posuvných systémoch. K dispozícii je viacero farebných rolovacích pozadí šírky 275 cm, zábleskových svetiel HENSEL 2 x 500W, 1 x 1000W, ELINCHROM 2 x 500W, infra ovládanie, fotodáždniky a ďalšie príslušenstvo. K dispozícií máme vizážistický kút so zrkadlom a osvetlením. Priestor je klimatizovaný.

Parkovanie - na priestrannom parkovisku oproti budove fotošúdia. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia a WI-FI pripojenie na internet. Rozmery štúdia sú: šírka 7 m, dĺžka 9 m, výška stropu 3,20 m. Spolupracujeme s výhradným predajcom fototechniky CANON. Za príplatok vieme sprostredkovať zapožičanie širokej škály sortimentu.

FOTODARČEKY – Z akýchkoľvek vašich fotografií vyrobíme originálne FOTODARČEKY za najlepšie ceny:
  • Exkluzívne fotoknihy na kvalitnom papieri
  • Foto-obrazy na ľubovoľnom médiu
  • Foto-kalendáre
  • Hrnček
  • Vankúšik v tvare srdca
  • Podložka pod myš
  • Puzzle, pexeso
  • Prívesok na kľúče
Sme vám k dispozícii telefonicky, e-mailom alebo osobne v našom fotoštúdiu.

V prípade ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás telefonicky kontaktovať alebo vypíšte prosím kontaktný formulár s vašou požiadavkou, ktorý nájdete v sekcii kontakt.