Roman Skyba – profesionálny fotograf

Roman Skyba je profesionálny umelecký, svadobný a reklamný fotograf, slobodný umelec a vlastník Roman Skyba Digital Photostudio.

Narodil sa a žije v Bratislave. Vo vlastnom ateliéri tvorí a pracuje vyše 12 rokov, od roku 1999. Venuje sa širokej škále fotografickej tvorby, predovšetkým ale reklamnej, portrétnej, modelingovej a produktovej fotografii. Je členom svetovej asociácie profesionálnych fotografov WPPI. Je držiteľom certifikátu Canon Slovakia, účastníkom Photo Fashion Workshopu, ktorý absolvoval pod vedením prestížneho fotografa Roberta Vana. Medzi jeho záľuby patrí okrem umenia šport, motocykle, hudba a cestovanie.

Prečo sa rozhodnúť pre naše služby?

+Prijateľné ceny
Výhodou nášho fotoštúdia je maximálna kvalita a originalita produktov za priaznivé ceny.
+Dobrá dostupnosť
Naše fotoštúdio má výbornú dostupnosť, nakoľko fotoateliér sa nachádza v Ružinove, Mierová 85 v širšom centre Bratislavy, iba niekoľko minút od centra mesta. Klientom poskytuje možnosť bezproblémového parkovania bezprostredne pri budove. Priamo pred objektom je taktiež zastávka MHD liniek 201, 208 a 212.
+Precíznosť a profesionalita
V čom je rozdiel, ktorým sa odlišuje kvalitná profesionálna práca od priemernej fotografie? Aby ste získali fotografiu podľa vašich predstáv, je nevyhnutná kombinácia skúseností, kreativity a talentu fotografa, aby výsledné fotografie mali odbornú úroveň ale aj nápad a myšlienku. Našou devízou je taktiež využívanie najmodernejšej fototechniky a následná profesionálna retuš fotografií. Profesionálny fotograf musí mať predstavivosť, zmysel pre krásu a estetické cítenie ako aj cit pre detail a kompozíciu. Rovnako dôležité sú aj výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, vysoká miera empatie a spontánnosti, ktorou fotograf dokáže vytvoriť uvoľnenú atmosféru potrebnú pri väčšine fotení. Nemenej dôležitý je kladný vzťah k deťom. Schopnosť porozumieť im a vedieť hravou formou pracovať s deťmi každého veku. Toto je dôležitou vlastnosťou dobrého fotografa a nevyhnutnou podmienkou aby vaše deti mali nielen tie najkrajšie fotografie, ale aj pozitívne dojmy a spomienky na samotné fotenie.
+Flexibilita a skúsenosti
V neposlednom rade našou výhodou je schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám klientov predovšetkým čo sa týka miesta fotenia a časových možností. Naše fotoštúdio poskytuje služby vrámci celej SR a po dohode v čase, ktorý vám vyhovuje.

V skratke – Roman Skyba Foto Štúdio:

  • Profesionálny fotograf a vlastník Roman Skyba Photo Studio v Bratislave.
  • Viac ako 19 ročná prax v oblasti fotografickej tvorby.
  • Člen významnej svetovej asociácie fotografov WPPI – Wedding & Portrait Photographers International so sídlom v USA.
  • Expert v oblasti reklamnej, produktovej, svadobnej, modelingovej a art fotografie.
  • Fotoštúdio o rozlohe 160 m2 disponuje špičkovým vybavením Hensel, Elinchrom, Fomei, Canon, Manfrotto, rôzne fotopozadia. Súčaťou sú aj samostatné sociálne zariadenia, grafické a vizážistické štúdio.
  • Široké portfólio služieb od tvorby cez profesionálne spracovanie, retuš a tlač fotografií na rôzne médiá – plátno, drevo, sklo, hliník, textílie, porcelán a iné.
  • Tvorba originálnych foto-produktov a darčekov vytvorených z vašich fotografií – exkluzívne foto-knihy, foto-kalendáre, kastingové karty či multimediálne prezentácie podfarbené hudobným doprovodom a iné.
  • Kvalita, kreativita, rýchlosť a precíznosť sú hlavné črty našej práce. Zárukou vašej najvyššej spokojnosti s našimi službami je príjemná atmosféra v našom fotoštúdiu ako aj ústretový a ľudský ale zároveň diskrétny, zodpovedný a individuálny prístup ku každému klientovi či zákazke.

Viac o mne…

S fotografovaním som bol spätý od detstva. Po ukončení štúdia na elektrotechnickej škole v Bratislave som pracoval 7 rokov pre firmu Fotolab Slovakia a v roku 1999 som začal podnikať vo vlastnom fotoateliéri ako profesionálny fotograf, so širokým portfóliom služieb. Venujem sa reklamnej, eventovej a produktovej fotografii. Rovnako aj profesionálnej rodinnej a svadobnej fotografii. Reportážnej fotografii, foteniu architektúry, interiérov a exteriérov. K mojej tvorbe patrí umelecká fotografia, portrét a akt. Fotenie je nielen mojou profesiou ale aj dlhoročnou vášňou a záľubou.

Počas profesionálnej kariéry moje fotografie figurovali v projektoch pre množstvo spoločností či na titulných stranách rôznych publikácií napr. Zlaté stránky. Moju tvorbu máte možnosť vidieť v rôznych printových médiách, v časopisoch a na internete, v kalendároch a iných publikáciách. V oblasti reklamy sa moje fotografie objavujú v reklamných kampaniach na najrôznejšie eventy či produtky v podobe bannerov, plagátov, letákov, bulletinov či bilboardov. Mnohé moje fotky sú použité v súkromných a firemných fotoknihách, katalógoch produktov, na obaloch hudobných nosičov, na súkromných i komerčných web-stránkach či e-shopoch.

Každoročne vystavujem svoje svadobné fotografie na svadobnom veľtrhu v Bratislave. Dátum tohtoročného veľtrhu je 3. a 4. februára 2012, Ak uvažujete v blízkej dobe spečatiť svoj vzťah svadbou, pozývam vás pozrieť si moje svadobné portfólio. Budem rád ak sa rozhodnete využiť moje služby.