Svadobná fotografia

Najkrajšie spomienky na Váš svadobný deň
Naše fotografie sú z každej svadby originálne a jedinečné, tak ako Vy a Váš partner. Prejavte svoju jedinečnosť a spolu nafotíme pocitové fotografie, ktoré Vás dokonale vystihnú. Atmosféru svadby dotvára výber miesta fotenia - je dôležitý aby vaše fotky boli výnimočné, preto vyberáme na fotenie zaujímavé scenérie ako kaštiele, hrady, zámky, záhrady, parky alebo uličky starého mesta. Svadobná fotografia zachytí všetky dôležité momenty Vášho svadobného dňa. Príprava nevesty a ženícha, odobierka a umelecké portréty svadobného páru v exteriéri, obrad a hostina až po zachytenie detailov svadobnej výzdoby. Okrem toho získate originálnu svadobnú fotoknihu z vybraných fotiek a priebeh celej svadby spracovaný ako multimediálna prezentácia fotiek s hudobným doprovodom. Dokonalý výsledok svadobného fotenia je pre nás rovnako dôležitý ako pre samotných mladomanželov!

BONUS: Šampanské a minerálka na fotenie ako darček pre Vás grátis.

Cenník:
Svadobný balík „ZÁKLAD“:
- umelecké fotenie v exteriéri/interiéri alebo iba samotný obrad. Cena 365,- EUR - v cene je 1 x svadobná foto kniha 30 x 30 cm na kvalitnom fotopapieri – 26 strán, 3 x DVD s potlačou so 70 - 100 fotografiami a 3 x multimediálna prezentácia s hudbou na DVD s potlačou.
Cena 300,-EUR - v cene 3 x DVD s potlačou s cca. 70 – 100 graficky upravenými fotografiami.

Svadobný balík „KLASIK“:
- fotenie svadobného páru v exteriéri & fotenie obradu a gratulácií. Cena 465,- EUR - v cene je 1 x svadobná foto kniha 30 x 30 cm na kvalitnom foto papieri – 26 strán, 3 x DVD s potlačou s 300 - 450 fotografiami, 3 x multimediálna prezentácia s hudbou na DVD s potlačou a 20 ks koláž z vybraných fotiek na foto papieri.
Cena 400,-EUR - v cene 3 x DVD s potlačou s 300 - 450 fotografiami.

Svadobný balík „EXCLUSIVE“:
- príprava nevesty a ženícha( obliekanie, make-up), odobierka od rodičov, fotenie v exteriéri (v parku, na zámku, v meste...), svadobný obrad a gratulácie, skupinové fotenie svadobčanov, fotografovanie svadobnej hostiny do prvého tanca (max. 3 hodiny.)
Cena 640,- EUR - v cene je 1 x svadobná foto kniha 30 x 30 cm na kvalitnom foto papieri – 26 strán, 3 x svadobné fotografie na DVD s potlačou, počet fotografií cca. 600 – 700, 3 x multimediálna prezentácia s hudbou na DVD s potlačou. Koláž z vybraných fotiek na foto paieri – 20 ks.
Cena 565,-EUR - v cene DVD s potlačou s 600 - 700 fotografiami.

Každá ďalšia začatá hodina fotenia je v cene 33 ,-EUR pre fotografa. Fotografie sú graficky upravené.