Rodinná fotografia

Vraví sa, že deti rastú ako z vody.
S nami máte možnosť zachytiť spomienky na neopakovateľné obdobia zo života Vášho dieťatka aj celej rodiny. Profesionálna rodinná fotografia z nášho foto štúdia predstavuje: portrétnu fotografiu Vašich detí už od veku dvoch týždňov. Rodinnú fotografiu detí, rodičov a súrodencov. Portrétna fotografia budúcich mamičiek. Fotografovanie seniorov či dokonalé ateliérové fotenie Vašich domácich miláčikov. Fotografie vám vytlačíme na akékoľvek médium – fotopapier, plátno, sklo, drevo alebo ako pohľadnice! Každá upravená fotografia je vo vysokom rozlíšení a možno ju použiť aj vo veľkých tlačových rozmeroch.

Z najlepších nafotených záberov ponúkame aj originálnu fotoknihu alebo fotodarčeky. Aby boli Vaše fotky zaujímavé využívame pri fotení rôzne rekvizity ktoré máme k dispozícii v ateliéri, ale akékoľvek vlastné doplnky – hračky, kostýmy a pod. si môžete priniesť so sebou. Počas fotenia máte k dispozícii občerstvenie kávu, čaj minerálku, niečo na zahryznutie v kuchynke. Našu prácu robíme s radosťou preto je pri fotení vždy zábavná a príjemná atmosféra. V našom ateliéri sa budú vaše detičky cítiť ako doma, možno aj lepšie :-)

Cenník:
Balík MINI – cca. 100 záberov, všetky zábery na CD + 5 vybraných profesionálne upravených fotiek vytlačených na kvalitný fotopapier vo formáte 20x30 cm (A4).
Dĺžka fotenia cca. 1 hodina.
99,-EUR

Balík ZÁKLAD – cca. 200 záberov, všetky zábery na CD + 15 vybraných profesionálne upravených fotiek, 10 upravených fotiek vytlačených na kvalitný fotopapier vo formáte 20x30 cm (A4) založených v booklete.
Dĺžka fotenia cca. 2 hodiny.
149,- EUR

Balík EXTRA – cca. 300 záberov, všetky zábery na CD + 20 vybraných profesionálne upravených fotiek, 15 upravených fotiek vytlačených na kvalitný fotopapier vo formáte 20x30 cm (A4) založených v booklete.
Dĺžka fotenia cca. 3 hodiny.
199,-EUR

Pri objednaní balíka EXTRA získate bonusovú poukážku s 30 % zľavou na akékoľvek fotenie, ktorú môžete použiť ako originálny darček pre svojich blízkych.
Tlač fotografií nad rámec balíkov – cena dohodou. Každá ďalšia fotka – grafická úprava 5,- EUR. Záloha 50 Eur pri fotení, zvyšná časť sumy pri odovzdaní zákazky (do 5 dní).
V prípade záujmu o fotografovanie mimo ateliéru – u vás doma, v prírodnom či inom štylizovanom prostredí sú ceny balíkov nezmenené, náklady na dopravu 0,20 Eur/km.