Modelingová fotografia

Na fotke záleží!
Ak potrebujete profesionálne modelingové fotky do fotobooku pre agentúru, je dôležité zveriť ich tvorbu do rúk odborníka. Naše fotoštúdio poskytuje kompletný servis od zabezpečenia vizáže cez profesionálnu úpravu fotiek až po vytvorenie foto-bookov alebo set-karty s vašimi najlepšími fotkami. Booky fotografujeme nielen pre potreby budúcich modeliek ale aj pre súkromné využitie – pekné fotky ako darček alebo len tak pre seba. Môžete obdarovať vašu priateľku/priateľa darčekovou poukážkou, dopriať jej užiť si atmosféru fotenia v ateliéri a odniesť si hotové fotografie v albume. Na fotenie je vhodné si priniesť rôzne druhy oblečenia, topánok, plavky, spodné prádlo a doplnky. Fotenie môže prebiehať kombinovane v ateliéri/exteriéri. Miesto navrhne klient alebo fotograf. V prípade potreby zabezpečíme odvoz klimatizovaným 7-miestnym vozidlom.

Ateliér:
„Casting“: testovacie fotenie - do 50 fotografií, fotky na CD, výroba a tlač SET KARTY formátu 15 x 20 cm (A5) na fotopapieri, z jednej strany portrét s menom, z druhej strany koláž 4 imidžových fotografií s informáciami o modelke a kontaktnými údajmi. Zaradenie do nášho portfólia modeliek/modelov/detí a zaslanie set karty do renomovaných castingovo-modelingových a hostesingových agentúr.
Trvanie fotenia: 1 hodina.
Cena 149,- Eur.

Malý „Book“: cca. 50 - 100 záberov, CD so všetkými zábermi, 6 graficky upravených záberov - 1x portrét tváre a 5 imidžových fotografií postavy, rozmer 20 x 30 v BOOKLETE A4 + obojstranná SET KARTA formátu 15 x 20 cm (A5) na fotopapieri, z jednej strany portrét s menom, z druhej strany koláž 4 imidžových fotografií s informáciami o modelke a kontaktnými údajmi.
Trvanie fotenia: cca. 2 hodiny. Cena je bez vizáže. Cena s vizážou je o 50 € vyššia.
Cena 229,- Eur.

Stredný „Book“: cca. 100 - 150 záberov, CD so všetkými zábermi, 10 graficky upravených záberov - 2 x portrét tváre a 8 imidžových fotografií postavy, rozmer 20 x 30 v BOOKLETE A4 + obojstranná SET KARTA formátu 15 x 20 cm (A5) na fotopapieri, z jednej strany portrét s menom, z druhej strany koláž 6 imidžových fotografií s informáciami o modelke a kontaktnými údajmi.
Trvanie fotenia: cca. 4 hodiny. V cene sú služby profesionálnej vizážistky v hodnote 50,- Eur.
Cena 399,- Eur vrátane vizáže.

Veľký „Book“: cca. 200-250 záberov, CD so všetkými zábermi, 15 graficky upravených záberov – 2 x portrét tváre a 13 imidžových fotografií postavy, rozmer 20 x 30 v BOOKLETE A4 + obojstranná SET KARTA formátu 15 x 20 cm (A5) na fotopapieri, z jednej strany portrét s menom, z druhej strany koláž 6 imidžových fotografií s informáciami o modelke a kontaktnými údajmi.
Trvanie fotenia: cca. 6 hodín. V cene sú služby profesionálnej vizážistky v hodnote 70,- Eur a zaslanie set karty do renomovaných castingovo-modelingových a hostesingových agentúr.
Cena 499,- Eur vrátane vizáže.

Fotenie v exteriéri:
Cena balíka + cena dopravy 0,2 Eur/km. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka – grafická úprava 10,- EUR. Pri objednaní dvoch produktov (fotení) súčasne, zľava 20 % na obidve fotenia.